Yhteystiedot

MYYNTI ja VUOKRAUS

myynti@finnsiirto.fi
Puh. 0207 351 601

Olemme muuttaneet uuteen osoitteeseen:
Vakiotie 11
21420 Lieto
Tervetuloa!

HUOLTO

huolto@finnsiirto.fi
Huolto ja varaosat puh. 0207 351 607

Trukkien huollot jopa 24h päivystyksellä:
puh. 040 756 7380

FINNSIIRTO ASIAKASPALVELU

Katja Rinne
katja.rinne@finnsiirto.fi

KESKUS
0207 351 600

LASKUTUS
0207 351 609

VERKKOLASKUTUSOSOITTEEMME
Verkkolaskuosoite: 003707150829
Operaattorin tunnus: BAWCFI22
Operaattori: Basware

Mikäli ette pysty toimittamaan laskujanne verkkolaskuina, tulee paperilaskut postittaa osoitteeseen:

Finnsiirto Oy ##003707150829##
PL 683 00026 BASWARE

Huomaa #-merkit

MYYNTI

Antti Nummela (käytetyt ja uudet Hyundai)
antti.nummela@finnsiirto.fi
Puh. 0207 351 602

Kalle Dahlman (uudet Hyundai)
kalle.dahlman@finnsiirto.fi
Puh. 0207 351 603

Ali Al Take (uudet Hyundai, Ausa ja Avant)
ali@finnsiirto.fi
Puh. 0207 351 605

Miikka Läntinen (uudet Hyundai, Ausa ja Avant)
miikka.lantinen@finnsiirto.fi
Puh. 040 524 4966

Kimmo Tiittanen (uudet Hyundai, Ausa ja Avant)
kimmo.tiittanen@finnsiirto.fi
Puh. 0207 351 604

Helsinki
myynti@finnsiirto.fi
Puh. 0207 351 601

Finnsiirto Jälleenmyyjät
Finnsiirron jälleenmyyjät löydät oheisesta kartasta. Ota rohkeasti yhteyttä niin löydämme parhaan palvelun läheltäsi.

Yksityisyys – GDPR

Olemme päivittäneet tietosuojakäytäntöämme vastaamaan EU:n henkilötietoja koskevaa tietosuoja-asetusta GDPR (General Data Protection Regulation).

Jos haluat jatkossakin saada meiltä kiinnostavia uutisia ja informaatiota, sinun ei tarvitse tehdä mitään. Jos haluat poistua uutiskirjelistalta niin voit tehdä sen helposti klikkaamalla viestin alaosassa olevaa linkkiä "Poistu listalta".

Alla olevasta linkistä voit ladata päivitetyn tietosuojaselosteemme.

Kehitämme palvelujamme jatkuvasti ja pidätämme itsellämme oikeuden muuttaa tätä tietosuojaselostetta ilmoittamalla siitä palveluissamme. Muutokset voivat perustua myös lainsäädännön muuttumiseen.
Suosittelemme tutustumaan tietosuojalausekkeen sisältöön säännöllisesti.

Kysy lisää trukeista

Tähdellä * merkityt kentät tulee täyttää