Yhteystiedot

MYYNTI ja VUOKRAUS

myynti@finnsiirto.fi
Puh. 0207 351 601

HUOLTO

huolto@finnsiirto.fi
Huolto ja varaosat puh. 0207 351 607
Trukkien huollot jopa 24h päivystyksellä

FINNSIIRTO ASIAKASPALVELU

Katja Rinne
katja.rinne@finnsiirto.fi

KESKUS
0207 351 600

LASKUTUS
0207 351 609

VERKKOLASKUTUSOSOITTEEMME
Verkkolaskuosoite: 003707150829
Operaattorin tunnus: BAWCFI22
Operaattori: Basware

Mikäli ette pysty toimittamaan laskujanne verkkolaskuina, tulee paperilaskut postittaa osoitteeseen:

Finnsiirto Oy ##003707150829##
PL 683 00026 BASWARE

Huomaa #-merkit

MYYNTI

Antti Nummela
antti.nummela@finnsiirto.fi
Puh. 0207 351 602

Kalle Dahlman
kalle.dahlman@finnsiirto.fi
Puh. 0207 351 603

Ali Al Take
ali@finnsiirto.fi
Puh. 0207 351 605

Kimmo Tiittanen
kimmo.tiittanen@finnsiirto.fi
Puh. 0207 351 604

Helsinki
myynti@finnsiirto.fi
Puh. 0207 351 601

Finnsiirto Jälleenmyyjät
Finnsiirron jälleenmyyjät löydät oheisesta kartasta. Ota rohkeasti yhteyttä niin löydämme parhaan palvelun läheltäsi.

Kysy lisää trukeista

Tähdellä * merkityt kentät tulee täyttää